Menü

Sarıyer Kombi Montajı


Sarıyer Kombi Montajı

Kombi montajı, evlerimizde hemen hemen her an kullanılan kombiler için adeta arka bahçe gibidir. Herkes bilir ki bir ürünün ortaya çıkmasındaki asıl emek ve çaba, o işin mutfağında yer alır. İşte kombi montajı da kullandığımız kombiler için mevcut durumun hazırlandığı yer, işin mutfağıdır.

Dikkat!

Kombi montajı adına bazı hususlara dikkat edilmeli, yanlış yapmaktan kaçınılmalıdır. Öncelikle olası hataların en büyüğü, montaj çalışmasını tecrübesiz ve bilgisiz kişilere bırakmak olur. Bu durumdan katiyen kaçınmalı, emaneti ehline teslim etmelisiniz. Kombi kullanımı, ne kadar titizlik isterse; kombi montajı da en az o kadar titizlik ister!

Nasıl Montaj Edilir?

  1. Kombinin yerleştirileceği münasip yer belirlenir ve uygun aparatlarla montaj işlemi başlar.
  2. Kombinin hermatik bacasını kullanmak üzere yer açılır.
  3. Kombinin bacası, uyulması zorunlu olan teknik şartname gereğince montajlanır.
  4. Kombi tesisatı yapılır, tesisatın gidiş ve dönüş bağlantıları kontrol edilir.
  5. Kombi tesisatında sıkıntı çıkmaz ise radyatörlere su verilir ve kombi kullanımı başlar.
  6. Kombinin montajı için alt bağlantı seti, vana ve pislik tutucu kullanılır.
  7. Kombinin gaz bağlantısı yapılır ve gaz kacağı kontrol edilir.

Kombi montajı, kaba bir şekilde 7 madde halinde yapılır fakat işin teferruat yönü mevcut işe göre artar ya da azalır. Kombi montajı, maddeler halinde sıralanmasına rağmen; yalnızca işin ustası tarafından uygulanmalıdır!

Neden Biz?

Kombi montajı için yetkin ve güvenilir firmayla çalışmalı, sonrası adına endişe duymamalısınız. Kombi, yalnızca ev eşyası değil; aynı zamanda hayat teminatıdır. Bu sebeple kombi montajı sırasında yüksek hassasiyet ve ciddiyet, her daim birlikte yan yana bulunmalı; en ufak bir laubaliliğe izin verilmemelidir. Biz, alanında yetişmiş ekibimizle beraber kombi montajı çalışmaları için bir adım önde dururken; sizden gelecek emirleri bekliyoruz!