Menü

Yeniköy Klima Servisi


Yeniköy Klima Servisi

Klima genellikle yaz aylarında kurtarıcı niteliğindedir. Ortamdaki sıcaklığı çeker ve nemi azaltır. Böylece size serin bir ortam sağlar. Klimanızda oluşan her hangi bir sıkıntı sizin modunuzu ciddi anlamda düşürebilir. Bizler bunu önemsemekteyiz ve klimanızda oluşabilecek her türlü sıkıntıyı giderebilecek kapasiteye sahibiz. Profesyonel bir kadromuz ve gelişmiş teknoloji ile üretilmiş cihazlarımız bulunmaktadır. Amacımız size güvenilir bir hizmet sunarak sizi memnun etmektir. Her zaman kendimizi geliştirmeyi ve daha iyi hizmet kalitesi sunmayı hedeflemekteyiz. Klima servisi mutlaka bu konuda bilgisi olan insanlar tarafından yapılmalıdır. Çünkü bilmeden yapılan müdahaleler çok ciddi sonuçlar doğurabilir.

Klima Bakımı

Daha çok yaz aylarında kullanımına ihtiyaç duyulan klimaların bakımı çok önemlidir. Özellikle sağlık açısından bakımı yapılmayan klimalar çok sakıncalıdır. Klima bakımı ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler;

  • Gaz kaçağı olup olmadığına bakılmalıdır.
  • Filtre temizliği mutlaka yapılmalıdır. Temizlenemeyecek durumda olanlar yenilenmelidir.
  • Termostat ve ısı ayarı yapılmalıdır.
  • Basınç ölçümleri yapılmalıdır.
  • Drenaj hattı kontrol edilmelidir.
  • Drenaj tavasının temizliği mutlaka yapılmalıdır.

Yaptığımız çalışmalarda sizin ve klimanızın sağlığı dikkate alınmaktadır. Her kombi çeşidi ve markası hakkında bilgi sahibi olan ekibimiz bulunmaktadır. Siz istediğiniz zaman biz size güvenilirliğimiz konusunda garanti verebilir. Amacımız klimanızdaki sorunu gidermek ve bir daha oluşmasını engellemek, böylece size rahat bir nefes alma olanağı sağlamaktır.