Menü

Kombi Servisi


Kombi Servisi

İstanbul’un en güzel ilçeleri arasında gösterilen Sarıyer için kombi servis hizmeti veriyoruz. Piyasadaki kombi markalarının tümü için verilen servis hizmetimiz, baştan ayağa A kalite standartlarında yapılıyor. Alnında yetişmiş ve tecrübeli kadromuz, talepleriniz doğrultusunda gerekli tüm işlemleri uygular; uygun tavsiyeleri, size verir.

 Nasıl İşler?

Kombi servis hizmetimiz, iki türlü işler:

  1. Siz çağırın biz gelelim.
  2. Bize bırakın yine gelelim.

Kombinizde sıkıntı olduğunu düşünür ve mevcut durumu ortadan kaldırmaya karar verirseniz, bize haber verin. Yüksek tecrübedeki ekibimiz, derhal yola koyulur; en makul süre içerisinde kapınıza gelir. Sıkıntılı olan kombiniz adına gerekli tetkikleri yapan uzman personelimiz, lazım olan hususlarda size danışır ve optimal kalitedeki çalışmanın gerekliliklerini uygular.

Kombinizde bir sorun olmasını beklemeden, mevcut durumu yüksek standartlarda korumak; kombinizi üst kalitede tutmak adına düzenli kombi servis çalışmasını bize yaptırmalısınız. Belirli zaman dilimleri içerisinde vardiyalı bir şekilde sizi ziyaret edecek olan personelimiz, kombinizle yakın ilişki kurar. Kombinizde mevcut olan ya da olası gözüken tüm problemleri saptayan ve onların def olması adına gerekli çalışmayı uygulayan ekibimiz, yaptığı çalışmanın ardından olması gereken garanti şartnamesini de sağlar.

Prensipler?

Çalışmalarımız,

  • Makul fiyatlandırma.
  • Üst düzey kalite.
  • Birinci sınıf müşteri memnuniyeti.
  • Sonrası adına garanti çözümler.
  • Gönül rahatlığı ile kombi kullanımı.
  • Huzurlu aile saadeti

Üzerine gerçekleşir. Yaptığımız işlerde kalite fiyat parametresine çok dikkat eder ve bu ilke ışığında ünik işler çıkarmaya çalışırız. Her kombi çeşidi, markası için uygun hareket mekanizmasını biliyor; bu bilinçle çalışıyoruz. Arzunuz dahilinde yapacağımız hizmet, A kalitede olup; tamamen verilen sözler ışığında gerçekleşir. Yüksek standartlardaki hizmetimizden yararlanmanız için yapmanız gereken şey; bırakın sizin adınıza kombi servisini biz yapalım!