Menü

ECA Kombi Servisi


ECA Kombi Servisi

HLT teknik Sarıyer E.C.A. kombi servisi siz değerli müşterilerimiz için her türlü kombi hizmetini vermektedir. Evde, işte, yazlığınızda, dilediğiniz her yerde sorununuzu çözme odaklı çalışmalar sürdürüyor. Uzman kadromuz ve uzman ekibimizle dilediğiniz zaman sorunlarınızı çözmeye yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.  Aynı zamanda herhangi bir sorun yaşayıp sorununuzun çözümünü sağladıktan sonra garanti kapsamından da yararlanmanız için size fırsatlar tanıyoruz. Günümüz şartlarında ne yazık ki her türlü Sarıyer E.C.A. kombi servisinden yararlanamıyorsunuz. Herkes bizler gibi doğru hizmet politikasını ne yazık ki geliştirmiyor ve kombi servisi bünyesindeki çalışanlarına bu politikaları aşılamıyor bu sebeple de birçok tüketici mağdur oluyor. Ancak HLT teknik hemen hemen her konuda size en doğru hizmeti sunmak ve sizi mağdur etmemek adına bugün şu an bile çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Telefonlarımız Her An Ulaşılabilir!

Kombi servisimizi 7/24 arayabilir sorunlarınızı aktarabilirsiniz. Başlangıçta size telefondan yönlendirmeler yapılıyor çözüm odaklı olarak, eğer telefondan yönlendirmeler ile sorun çözülemezse o zaman bilgileriniz alınıp randevu veriliyor. Ve uzman ekibimiz sorununuzu çözmek ve size en iyi şekilde hizmet edebilmek için orada oluyor. Sizde HLT tekniği arayarak başka kombi servisleri ile vakit kaybetmeyin, ulaşın sorununuzu çözelim.

Kombinizden sesler mi geliyor? Suyunuz istediğiniz sıcaklıkta gelmiyor mu? Kombiniz ile sorun mu yaşıyorsunuz? Üzülmeyin biz her zaman çözüm odaklı çalışarak her türlü sorununuzu çözer ve size tekrar aynı sorunu yaşamayacağınızın garantisini veririz.