Menü

Sarıyer Alarko Kombi Klima Servisi


Sarıyer Alarko Kombi Klima Servisi

Yeni eve taşınacaksınız klimanızın mı kurulması gerekiyor? Klimanız ilk aldığınız günkü gibi çalışmayıp farklı kokular mı yayıyor? Klimanızı başka bir odaya mı taşımak istiyorsunuz? Yeni klima mı aldınız? Dert etmeyin HTL teknik’i arayın evinize gelip tüm sorunlarınızı istediğiniz zaman halletsin.

Klimamız aldıktan bir süre sonra ilk aldığımız günkü gibi çalışmaya bilir, odaya daha az hava verir. Bulunduğu odaya farklı rutubetli bir koku yaymaya başlar. Bu koku artık klimanızın gerekli bakımının yapılması gerektiğine dair bir kokudur. HTL teknik sizler için klimanızın gerekli temizliğini ve bakımını yapar ilk günkü performansında çalışmasını sağlar. İstediğiniz zaman bizlere ulaşabilir, istediğiniz soruyu sorabilir, istediğiniz zaman sorununuz için çağırabilirsiniz. Sorununuzu bekletmemeniz bizler için çok önemli. Şu an klimanızdan sesler geldiğinde bize ulaşmazsanız bir süre sonra sorununuz daha büyük bir hal alacak ve sorunun çözülmesi vakit alacak. O sebeple sorununuzu fark ettiğiniz anda bizlere ulaşmalısınız.

Garantili İşler İçin HTL Teknik!

Sorununuz garanti kapsamındaysa ödemenizi garanti belgeniz kapsayacaktır. Ancak garanti kapsamında olmayan ürünler için şirket politikamızın belirttiği ölçünün üzerine kesinlikle çıkılmamakta,  müşterilerimizin problemleri üzerinden şirketimizde kesinlikle prim yapılmamaktadır. Diğer tüm Sarıyer Alarko kombi servislerinde bu tarz sorunlar yaşayabilirsiniz ancak HTL teknik ile böyle bir sorunu asla yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Şirket politikalarımız tamamen müşterilerimizin refahı üzerine kurulmuştur, hiçbir şekilde müşterilerimizi mağdur edebilecek durumlar kabul edilemez.