Menü

Sarıyer Ariston Kombi Servisi


Sarıyer Ariston Kombi Servisi

Ariston dünyanın dört bir yanında oldukça tanınmış, sektöründe lider vasıfta bir markadır. Tamamen İtalyan tasarımı ile görsel şova sahip bu ürünler uluslararası ısıtma sektöründe uzmandır. Deneyimi ve müşteri arz talebine gösterdiği özen ile 50 yıldır bu sektörde olup, iki yüzden fazla ülkenin ve sayılamayacak kadar ailenin güvenine sahip olmuştur. Ariston tamamen uzman bir personel ve uzman bir kadro ile sizlere yıllardır hizmet sunmaktadır.

1930 yılından beri dünyaya kendini tanıtan, 1980’lerden beri kombi üretiminde olan ariston sizler için oldukça kolay tüketim kolaylığı sunmaktadır. 1990 yılından beri de global bir marka olarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Her Marka Hep Güven!

Bizlerse yıllardır Ariston’un teknik servis bayiliğini yaparak sizlere hak ettiğiniz değerleri sunmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde kombinizin herhangi bir sorunundan kaynaklı durumu bizleri arayarak dile getirebilir, sorun çözümü gibi ilgilenilmesini talep edebilirsiniz. Aradığınızda önce uzman arkadaşlar telefondan sizlere bazı yönlendirmeler yapacak, uzaktan çözülebilecek bir sorunsa çözmeye çalışacaktır. Ancak sorununuz daha başka bir sorunsa sizin belirlediğiniz bir tarihte ekiplerimiz gelip sorununuzu çözüme kavuşturmak için uğraşacaklardır. Garanti kapsamındaki ürünleriniz için kesinlikle sizlerden bir ücret talep edilmemektedir, bizler için sadece sizin memnuniyetiniz ön plandadır.

Sorununuz çözüldükten sonra lütfen öneri ve şikâyetleriniz için bizlere ulaşın. Sizin öneri ve şikâyetlerinize göre her geçen gün kendimizi geliştirip değerlendirerek sizlere daha iyi bir hizmet sunmaya çalışıyoruz.