Menü

Sarıyer Beko Kombi Servisi


Sarıyer Beko Kombi Servisi

Beko alanında bir dünya markasıdır ve oldukça çok hizmet ağı bulunmaktadır. Genellikle Türkiye de en çok tercih edilen ev eşyalarından birisi Beko markasıdır. Bu durum klima ve kombide de aynı şekilde devam etmektedir. Genellikle garanti kapsamları bir ile iki yıl arasında değişmekte olan Beko ürünleri HLT teknik servis tarafından başlıca hizmet verdiğimiz markalar arasındadır. Oldukça sağlam ve kolay kolay arıza yapmayan bu ürünü genellikle tavsiye ediyoruz. Ancak bazen kullanıcı hatası ya da binanın boru, kablo sistemleri yüzünden ilk birkaç yıl içerisinde arızalanmalar ne yazık ki olabiliyor bu durumda biz devreye giriyor ve bu zararı en az ile atlatmanız için sizlere yardımcı oluyoruz.

Uzman Teknik Servis İmkanı

Sizler için kurmuş olduğumuz uzman teknik servis ve usta kadromuz gün geçtikçe artmakta ve sizin fikirlerinize göre şekillenmektedir. Siz değerli müşterilerimizin vermiş oldukları fikirler ve iyi, kötü yorumlar bizler için çok değerlidir. Çünkü sizin öneri ve şikâyetlerinize göre bizler işimizi şekillendirip, doğru şekilde ilerlemeye çalışıyoruz. Şikâyetlerinize göre kendimizi düzenleyip, önerilerinize göre çabalıyoruz. Bu yüzden lütfen çekinmeden her zaman bizleri arayıp öneri ve şikâyette bulunabilirsiniz.

Bizleri dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde arayabilirsiniz. Sizler için en uygun zaman seçilir ve ona göre teknik servis ekibimiz yönlendirilir. Ancak sonradan başka bir işiniz ya da planınız çıkarsa teknik servisimizin vakit kaybetmemesi açısından lütfen ulaşıp başka bir tarih alınız.