Menü

Sarıyer Bosch Kombi Servisi


Sarıyer Bosch Kombi Servisi

Bosch ailesi için sizlerin güvenliği ve memnuniyeti her zaman ön planda olmuştur. Genellikle bosch markası da şu zamana kadar yaptığı tüm üretim ve tüketiciyle buluşturma işlemini de bu ilkeler üzerinde durarak devam ettirmiştir. Alanına bir numara olan Bosch şirketi 1886 yılından beri dünya çapında hizmet vererek bu günlere gelmiştir. 125 yıldır sektörde lider isimler haline gelmiş olan Bosch şirketi bugün bile hala en çok tercih edilen markalardan bir tanesidir.

Kaliteden Ödün İstemeyenler için En İyisi HLT Teknik!

Bizlerde Bosch şirketinin kalitesini bilerek kendimizi bosch marka ürünlerin sorunlarının çözülmesine adayarak sizlere en iyi kaliteyi ve hizmeti sunmak için çabalıyoruz. Bosch firmasından gerekli eğitimleri almış uzman kadromuzla beraber sizler için ilk günden beri çabalıyoruz.  Ekibimizin bilgileri her zaman güncel ve her geçen gün kendini geliştirmesi devam etmektedir. Kimi zaman personellerimiz eğitimlere gönderilerek daha çok kendini geliştirmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Kesinlikle bosch prosedürlerine göre belirlenmiş adımlar ile tamir yapan uzman ekibimizi sizin hizmetinize sunmuş durumdayız.

İstanbul sarıyer den sizlerde haftanın her günü, dilediğiniz saatte bizleri arayarak ulaşabilir her türlü sorunuzu sorup, öneri ve şikâyetlerde bulunabilirsiniz. Bizler için sizin önerileriniz ve düşünceleriniz çok önemli. Her geçen gün sizler için kendimizi geliştiriyoruz ve sorunun ne olduğunu bilerek, sizlerin ne istediğini bilerek daha uygun şartlarda geliştirmemiz daha iyi olacaktır. Biz HLT teknik servis ailesini tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize çok teşekkür ederiz.