Menü

Sarıyer Buderus Kombi Servisi


Sarıyer Buderus Kombi Servisi

Buderus 1731 yılından beri hizmet veren ilk kombi servislerinden birisidir. Başlangıçta demir üretimi ile iş hayatına atılan Buderus markası zamanla soba, ısıtma sistemleri, ısıtma kazanları ile devam edip sektöründe ilkler arasında bir numara olmayı başarabilmiştir. Bugün bile öncü firmalardan olan Buderus markası sağlam, yenilikçi, verimli iddialarıyla kendini göstermiştir.

HLT teknik ailesi buderus gibi sayılı güvenilir markanın teknik servisliğini yaparak sizlere hizmet vermektedir. Uzun ömürlülüğü kanıtlanmış bu tarz ürünler ile eşyalarını uzun süre kullanabilir uzun süre sorunsuz devam edebilirsiniz. Ancak kombinizde sorun mu çıktı? Yeterince ısıtmıyor mu? Çevresine ısı mı yayıyor? Yerinin mi değişmesi gerekiyor? Düşünmeyin hemen bizleri arayın tüm sorularınızın cevapları bizlerde saklı. Dilediğiniz zaman arayıp uzman kadromuzun bilgilerinden yararlanabilir, aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz. Ekibimiz tamamen siz değerli müşterilerimiz için değerlendirilip alınmış, sizlere en iyi hizmeti vermekle hayat amaçlarını belirlemişlerdir.

Arıza En İyi Şekilde Giderilir

Bizler için öncelik sizin sorunlarınızı çözüme kavuşturup, arızalarınızı gidermek. Bugün bile her teknik servis aynı şekilde değil. Sadece ufak bir parça eşya için servetler harcamaya ve boş yere mağdur olmaya gerek yok. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden her zaman bizi arayıp sorunlarınızla direkt olarak ilgilenelim. Biz HLT teknik ailesini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.