Menü

Sarıyer Daikin Klima Kombi Servisi


Sarıyer Daikin Klima Kombi Servisi

Kombi bildiğiniz gibi hem evinizi ısıtan hem de evinizdeki sıcak su ihtiyacınızı karşılayan bir cihazdır. Daikin de 1950 yılından beri dünyanın ısıtma, soğutma sistemlerinde bir numara bir şirkettir. Zamanla kendini geliştirerek dünya çapına ulaşmış, dünya da birçok ülkede üretim şirketleriyle beraber hizmet vermektedir. İlk klimasını 1960 yıllarında yapan daikin zamanla alanında bir numaralar arasına girmiştir. Daikin marka kombilerde baca tepmesi, aşırı ısınma, alev sönmesi, donma, gaz kaçağı gibi durumlara karşı her türlü durum önceden tahmin edilip önlemler alınarak siz değerli müşterilerimizin zarar görmemesi esas alınmıştır.

Bizlerde Daikin gibi güçlü, güvenilir ve alanında sağlam bu firmanın kombi teknik servisliğini yaparak sizlere hizmet vermekteyiz. Günün her saati, haftanın her günü, aklınıza gelecek her zaman bizlere ulaşarak aklınıza takılan her türlü sorununuzu bizlerle paylaşabilirsiniz. Teknik servis için bizi arayabileceğiniz durumlar şu şekilde sıralanabilir;

  • İstenilen sıcaklığa erişememe
  •  
  • Aşırı ısıtma ve ısınma
  • Yer değiştirilmesi
  • Taşınma ya da kurulma

Gibi her türlü konuda bizlere ulaşabilir, sizlere yardım etmemizi bekleyebilirsiniz. Üstelik garanti kapsamında olan ürünleriniz için sizlerden kesinlikle ücret alınmamaktadır. Bizler için asıl öncelik sizlerin mağdur olmadan ve sıkıntı yaşamadan sorununuzun çözülmesidir. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur. Uzun yıllardır bu sektörde olup alanında bir numara şirketlerden bir tanesiyiz. Şu güne kadar önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin sorunlarının çözülmesi olmuştur.