Menü

Sarıyer Ferroli Kombi Servisi


Sarıyer Ferroli Kombi Servisi

Ferroli 1955 yılında İtalya Verona şehrinde kurulmuş bir şirkettir. 55 yıldır bu sektörde olmasıyla lider haline gelmiş bir firmadır. Özellikle endüstriyel ürünlerden ev ürünlerine, ısıtma ürünlerinden, havalandırmaya birçok alanda uzman kadrosuyla ürünler üretmiş ve dünyanın satışına sunmuştur. Esasları yaratıcılık, yenilik ve güven olan Ferroli şirketler grubunun en önemli odağı müşteri ilişkileridir. Siz müşterilerinin mağdur olmaması ilkelerini esas alarak yıllardır kendilerini geliştirerek devam etmektedirler.

Önce Güven ve Hizmet!

Bizlerde Sarıyer de açmış olduğumuz Teknik Servis bünyesinde Ferroli marka kombilere de teknik servis hizmeti vererek siz değerli müşterilerimizin mağduriyetlerini gidermek için canla başla çalışmaktayız. Evinizde, işinizde, yazlığınızda, yakınınızın evinde neresi olursa fark etmeden ferroli marka kombilerinizde sorun yaşadığınızda bizi arayabilir, sorununuzun çözümüne gitmemize katkı sağlayabilirsiniz. Haftanın yedi günü yirmi dört saat bizlere numaramızdan ulaşabilir, aklınıza takılan soruları sorabilir, önerilerinizi ve şikâyetlerinizi dile getirebilirsiniz. Önerileriniz ve şikâyetleriniz bizler için çok önemli olup sizlerin fikirlerinize göre her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Lütfen numaralarımızdan dilediğiniz zaman öneri ve şikâyetlerinizi bizlere ulaştırın, bizde sizleri memnun etmek için yapmamız gerekenler konusunda daha bilinçlenip alanımızda emin adımlar ile ilerleyelim.

Kombiniz mi bozuldu? Sorunun ne olduğunu anlayamıyor musunuz? Değişken bir sıcaklık mı gösteriyor? Dert etmeyin. Bizlere ulaşın, öncelikle telefonda uzaktan sorun çözümü ile sizi yönlendirerek sorunu çözmeye uğraşalım.