Menü

Sarıyer Protherm Kombi Servisi


Sarıyer Protherm Kombi Servisi

Protherm alanında en iyi kombi markalarından birisidir. Hem etkili, hem de ekonomik ısıtma sistemi demek daha doğru olur. Orta ve Doğu Avrupa’nın lider markalarından birisi olan Protherm’in sizler için geliştirdiği Lynx kombiler ile istediğiniz ısı konforuna uygun fiyatlarda ve sağlam teknoloji ile ulaşabilirsiniz. Üstelik kullanım kolaylığı, yüksek verim, uygun fiyat ve sağlam marka oluşu da cabası. Biz HLT teknik ailesi olarak Sarıyer de teknik servisimizde Protherm marka kombilerin teknik servisliğini üstlenip sizler için sorunlarınıza çözüm aramaktayız. Dilediğiniz her zaman bizleri arayıp Protherm marka kombilerinizdeki sorunlar için ulaşabilirsiniz.

Öncelikle telefondaki teknik servis arkadaş uzaktan yönlendirme ile cihazınızın basit bir sıkıntısı olup olmadığını anlayacak. Eğer sorun çözülmezse sizin uygun bulduğunuz tarih ve saatte kombinizin olduğu yere gelerek sorun araştırması yapıp en uygun çözüm yöntemini bulacak.

Kombiniz Arızalıysa Çözüm Bizde!

Kombiniz yeterince iyi ısıtmıyor mu? Su boru sistemlerinizdeki bir sorun kombinize zarar mı verdi? Kombinizin yıllık bakım zamanı mı geldi? Ya da yeni taşındığınız yere kombinizi kurmak mı istiyorsunuz. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir sorununuzun çözümü için en hızlı hizmeti talep edebilirsiniz. Uzman ekip kadromuzla evinize kadar gelip sorun çözümünüzü sağlıyoruz ve garanti kapsamındaki ürünlerinizden tek kuruş dahi almıyoruz. Bizler için siz değerli müşterimizin rahat etmesi ve sorunlarının çözümü çok daha önemlidir.