Menü

Sarıyer Vaillant Kombi Servisi


Sarıyer Vaillant Kombi Servisi

Evde, işte, yazlıkta, arkadaşınızda aklınıza gelebilecek her yerde her zaman siz değerli müşterimizin yardımına koşmaya hazırız. Evinizde kombiniz mi bozuldu? Isıtma sistemi çalışmıyor mu? Arkadaşınızın kombisi bozulmuş ve nereyi arayacağını bilmiyor mu? Bir süredir gitmediğiniz yazlığınızda kombinizin bozulduğunu mu fark ettiniz? İş yerinizdeki kombinizden elektrik mi kaçıyor? Dert etmeyin HLT teknik sizler için iş başında. Hemen bizi arayın, sizlere yardımcı olalım. Öncelikle telefonu cevaplayan uzman arkadaşlarımız tarafından yönlendirmeler ile uzaktan yapılabilecek yardım yapılır. Ancak sorun daha büyükse eğer sizden uygun bir tarih alınır ve sizin istediğiniz müsait bir zamanda evinize, işinize, yazlığınıza ya da arkadaşınızın evine gelinip çözüm arayışına başlanır. Yani kısacası dilediğiniz her yerde her zaman hizmetinize hazırız. Yedek parça değişimlerinde de sizlere garanti veriyoruz.

24 Saat Hizmetinizdeyiz!

Günün her saati, yedi gün yirmi dört saat bizleri arayabilir, dilediğiniz soruları sorabilirsiniz. İsterseniz önce evinize gelip hasar tespiti, sorun tespiti yaparız. Garanti kapsamında değilse eğer size hasar tespit sonucu ücretlendirme gösterilir. Bizler için öncelikle önemli olan siz değerli müşterilerimizin sorunlarının giderilmesi, çözüme kavuşması. HLT teknik olarak Sarıyer vaillant kombi servisi sizler için kombi alanında tartışmasız bir hizmet sunmaktadır.

Vaillant son yılların sağlam markalarından birisi olup, işini hakkıyla yapmaktadır. Biz de HLT teknik olarak Vaillant ailesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.