Menü

Sarıyer Viessmann Kombi Servisi


Sarıyer Viessmann Kombi Servisi

Viessmann firması 1994 yılından beri Türkiye de hizmet vermektedir. Viessmann ürün dizaynı, sistem çözümleri ve aynı zamanda ısıtma teknolojilerinde bir sektörünün lideri olacak konuma gelmiştir. Her zaman en yüksek kalite, uzun ömürlülük ve en iyi verimlilik konularında bir dünya markası olmuştur. Aynı zamanda siz değerli tüketicileriyle de her zaman güven, güvenilirlik üzerinde çalışmış, müşteri odaklı çalışmaya devam etmiştir.

Biz HLT teknik servis olarak Sarıyer’de Viessmann’ın teknik kombi servisliği yaparak siz değerli tüketicilerimize hak ettiği değeri tıpkı Viessmann şirketler grubu gibi vermeye çalışıyoruz. Çünkü bizler için asıl önemli olan siz müşterilerimizin güveni ve beğenisi.

Tüm Kombi Sorunları İçin HLT!

Kombiniz istediğiniz gibi ısırmıyor mu? Bozulduğunu mu düşünüyorsunuz? Bir türlü çalıştıramıyor musunuz? Ya da teknik bir sebepten dolayı yerinin mi değişmesi gerekiyor. Bizi arayın dilediğiniz her şeyi gerçeğe çevirelim, bize ulaşmak sadece parmaklarınızın ucunda. Haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati bize telefonlarımızdan ulaşabilir, bilgilerimizden her zaman yararlanabilirsiniz.

Piyasa da bu şekilde çalışıp sizlerin bu konuda iyi niyetini kötüye kullanan ve bu şekilde sizlerden yararlanmaya çalışan çok fazla firma var. Lütfen bu kişilere prim vermeyip işini hakkıyla yapan teknik servisler ile çalışın. Ne siz zararlı çıkın, ne zamanınız boşa gitsin.